Fb In

Paslaugos

Labai mylime reklamą ir įvairias jos formas, bet labiausiai – video formate. Socialiniuose tinkluose, televizijoje, vidinei ar išorinei komunikacijai ir visur, kur tik sugalvosite!

Aiškinamieji video

Trumpai, aiškiai ir organiškai papasakokite savo vartotojui kas Jūs, kas čia dabar bus ir kaip naudotis Jūsų teikiamomis paslaugomis. Kūrybinė komanda padės rasti netikėtą kampą, o pieštos animacijos ar video formatas – žiūrovo dėmesį.

Mūsų darbai

Animacijos

Skaitytojas (naršytojas, klausytojas, žiūrovas) prarandamas po kiekvieno sakinio, todėl svarbu neprisižaisti. Animuotas video turinys – mažiausia rizika, kad žiūrovui atsibosite.

Mūsų darbai

Fotografija

Fotografuojame tai, ko reikia Jūsų įmonei.

Mūsų darbai

Interviu ir testimonial

Mes linksime galvomis sakydami, kad Jums puikiai sekasi ir turite begales gerų atsiliepimų. Tad būtų nuodėmė jų nepaviešinti ir šiek tiek nepasididžiuoti. Įkelkite rekomendacinį filmuką – tegul Jus giria kiti.  

Mūsų darbai

Prekės ženklo įvaizdis

Žmogus, įkūręs Jūsų įmonę, turėjo svajonių ir viziją, kuri įmonės viduje perduodama nuo ryto iki vakaro, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo naujoko iki senbuvio. Jeigu šią viziją, identitetą, įmonės veidą pažintų ir žiūrovai, taptumėte artimesni, Jus taptų lengviau užkalbinti. Korporatyvinis filmas – tinkamiausia priemonė atverti žiūrovui įmonės duris ir papasakoti, kuo kvėpuojate.

Mūsų darbai

Produkto pristatymas

Kai kurių produktų/paslaugų tiesiog neįmanoma nutapyti trumpais tekstais, paskaninant keliomis nuotraukomis. Kitaip tariant – pradžioje Dievas sukūrė žodį. Pamatė, kad nepaėjo ir sukūrė video. Produkto/paslaugų funkcionalumas ir visos panaudojimo galimybės video turinio pavidalu pro žmonių akis į vidų prasibrauna gerokai sklandžiau nei tekstas. Nusiversit nuo kėdės pamatę, kaip video turinys gali stumtelti greičiau priimti sprendimus.

Mūsų darbai

Reklamos

Reklama kaip adata – eina kiaurai per didžiulę auditoriją, eina greitai, žiūrovo akyse įspausdama ryškų ir iš atminties neištrinamą įmonės veidą. Kartais neturėdami nė menkiausio supratimo apie prekės ženklą, žiūrovai prikibusią reklamą nešioja kaip virusą, užkrėsdami ir mamą, ir gatvėje sutiktą nepažįstamąjį. Lažinamės, kad niekas kitas Jums to nepasakė – svetainės, kuriose implantuotas video turinys, paieškos sistemose džentelmeniškai užleidžiamos į priekį. Arba paprasčiau – Google‘as simpatizuoja video turiniui.

Mūsų darbai

Renginiai

Žmonės yra šalti ir nedėmesingi, kai nepažįsta. Susipažinkite – sukurkite ryšį. Bendraukite, edukuokite ir informuokite juos nuotoliniu būdu. Verta pabaksnoti pirštu, kad įtraukiančiam ir kokybiškam webinarui ar podcastui neužtenka tik vaizdo kameros. Nesijaudinkite, patarsime. 😉

Mūsų darbai

Socialinių tinklų video

Formatas, dedikuotas visiems socialiniams tinklams. Jam padedant, savo paslaugas, kūrybiškiausias idėjas ir kitą aktualią informaciją klientui/vartotojui galėsite prikišti prie pat nosies. Taip pat, tai – organiška, neatbaidanti ir žiūrovui pykinimo nesukelianti reklaminės kampanijos forma (Instagram, Facebook, LinkedIn ir pan.).

Mūsų darbai

Start up – Kick Starter video

Šis video formatas – kaip energingas, kūrybiškas ir socialus jaunuolis, auginantis šviežią verslą, ieškantis rėmėjų, norintis prisišaukti investicijų (gauti rėmimą). Net ir neturint sąskaitose netelpančio biudžeto, Kick Starter video vertėtų perleisti mums. Telefonas ir Jūs – puiki komanda, tačiau dažniausiai tokiai komandai rėmėjai neploja. Norite ovacijų ir pasitikėjimo – ateikite nešini profesionaliu turiniu.

Mūsų darbai

Už kadro

Pasikartosime – žiūrovas yra išsiilgęs organiško ir neapdoroto turinio. Ne į akį traukiančią pakuotę įvynioto pusfabrikačio, o dar žemėtų braškių tiesiai iš močiutės lysvės. Dažnai žmonės nežiūri reklamos. Žmonės žiūri, kas jiems įdomu. Kartais tai būna reklama. Bet dar dažniau – behind the scenes. Behind the scenes – nenumaunanti kelnių, kaip per sviestą įgyvendinama ir susidomėjimo kibirkštį žiūrovo akyse paliekanti video turinio forma. Nuoširdžiai? Rekomenduojam!

Mūsų darbai